Espanol  Polski  English
Opinie
Teneryfa Twin Ticket - Siam Park i Loro Park Twin Ticket - Siam Park i Loro Park
5 out of 5 Stars!
Witam! Braliśmy Twin ticket. Zamówiliśmy prze stronę tydzień wcześniej. B
Teneryfa Loro Park - Loro Parque Loro Park - Loro Parque
1 out of 5 Stars!
Zgadzam się z Andrzejem. 5 godzin to czas "na styk" z bieganiem pomie
Teneryfa Loro Park autobusem Loro Park autobusem
5 out of 5 Stars!
Bardzo serdecznie POLECAM!!! Solidnie i szybko a do tego duzo taniej. Bilety do
Teneryfa Must Cat 4,5 godz. Must Cat 4,5 godz.
5 out of 5 Stars!
ja bylam jakies dwa tygdnie temu na tym rejsie, 3 gdzinnym, nie byl żółwi ale
Teneryfa Must Cat 4,5 godz. Must Cat 4,5 godz.
5 out of 5 Stars!
polecam, polecam, polecam!!!!! :) :) :) :) :) :) wycieczke katamaranem MUST CA
 
Organizatorzy
 
Rezerwacje
0 produktów
 
Turystyka.Favo.pl - Katalog stron turystycznch

Warszawa - Londyn
od 39€ -  

Warszawa - Madryt
od 71€ -  

Warszawa - Teneryfa
od 273€ -  

Teneryfa - Londyn
od 40€ -  

Teneryfa - Madryt
od 27€ -  

Londyn - Teneryfa
od 84€ -  

4 osoby - Laguna Park II
od 418,00€ - 7 dni

4 osoby - Paraiso Del Sol
od 682€ - 7 dni

4 osoby - Cordial Golf Plaza
od 454€ - 7 dni

4 osoby - Apt. Columbus
od 589€ - 7 dni

4 osoby - Playa La Arena
od 482,00€ - 7 dni

4 osoby - Parque Cristobal
od 812,84€ - 7 dni

Model        3 dni       7 dni

Ford Ka
EosCabrio

Kontakt

Skype +34 631 607060

Skype: Skype    Skype   

GG: Rozpocznij rozmowę GG

 
Promocje
 
 

Loro Park - Loro Parque

Teneryfa wynajem samochodów
Loro Park - Loro Parque
Kliknij żeby powiększyć
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Loro Park - Loro Parque
Cena: 33.00€
Symbol: PARKS-01
Firma: Loro Parque S.A.
Średnia ocena: 1 z 5 gwiazdek!
Skype    Skype   

Ceny: dorosły - 33,00€, dziecko 6-11 lat - 22,00€, dziecko do 6 lat - gratis

Dni i godziny otwarcia: codziennie, 08:30 - 18:45

Informacje dodatkowe: 3 restauracje, 1 Grill, 2 kawiarenki, bazarek, sala video 3D, Czerwony Krzyż, Fundacja Loro Parque.

Opis:

Teneryfa Loro Park (Loro Parque) to słynny na całym świecie ogród zoologiczny, znajdujący się na północy Teneryfy, jego powierzchnia - ok 60.000 m2.

Na miejscu będziemy mogli cieszyć się tym wspaniałym parkiem, a szczególnie zachęcamy do do udziału we wszystkich pokazach dostępnych na terenie parku, pokaz delfinów, lwów morskich, papug, orek, a także tunel pod gigantycznym akwarium z rekinami, planeta pingwinow, egzotyczne akwaria, białe lwy, tygrysy i najnowsza atrakcja Katandra, platforma widokowa wybudowana w koronach drzew z której podziwiać można egzotyczne okazy ptaków w ich naturalnym środowisku.

Najważniejsze i najciekawsze atrakcje w Loro Parku:
 
Orki

Orki zostały włączone do zoologicznej rodziny w Loro Parku w 2006 r. i od tego czasu stały się także jednym z logo Loro Parque.
Orca Ocean to ogromny projekt zrealizowany we współpracy z Sea World w USA.
Nasze Orki są w wieku od 5 do 13 lat i należą do trzeciej generacji Orek urodzonych w niewoli w basenach Sea World.
Nasze cztery Orki żyją razem w harmonii w środowisku wodnym wyposażonym w najnowocześniejsze instalacje na świecie, baseny mają od 8 do 12,5 m głębokości i 120 m długości. Jest to fantastyczne miejsce dla tych kolosalnych ssaków, mogą się czuć w nim komfortowo, pływać i bawić się spokojnie do woli. Baseny wypełnia 22.500.000 litrów wody morskiej, która pompowana jest do basenów bezpośrednio z Oceanu Atlantyckiego z głębokości ok. 65 metrów.
Najnowsza generacja piaskowego systemu filtracyjnego, filtruje 6 mln litrów wody na godzinę i utrzymuje stałą temperaturę wody na poziomie 13 stopni C.
Trenerzy Orek spędzili prawie dwa lata w USA (Sea World), aby dowiedzieć się wszystkiego o swoich podopiecznych, zapoznać się szczegółowo z procedurami szkolenia jak i nauczyć się opieki nad tymi wielorybami.
W trakcie pokazów można łatwo zauważyć wyniki czasu spędzonego na szkoleniach i zwrócić uwagę na niezwykłe więzi i silne relacje trenerów z tymi spektakularnych zwierzętami.

Delfiny

Delfin jest chyba jednym z najbardziej ulubionych zwierzat przez dzieci i dorosłych. Ich wielka inteligencja i specjalne zachowanie w kontaktach z ludźmi czyni ich idealnym towarzyszem. Dlatego też zrozumiałe jest, dlaczego pokaz delfinów jest jednym z najbardziej popularnych programów w Loro Parque. Basen z Delfinami, otwarty zostal w 1987 roku, jest jednym z najnowocześniejszych na świecie, wypełnia go ok. 7 milionów litrów wody morskiej, która jest dystrybuowana pomiędzy różnymi basenami. Widownia może pomieścić do 1.800 osób. Stworzono środowisko przypominające te z laguny Karaibskiej. Stała współpraca z naukowcami, biologami, lekarzami weterynarii i opiekunami gwarantuje delfinom doskonałe samopoczucie. Dowodem na to jest pięć delfinów urodzonych w Loro Parku. Akrobatyki i pętle wykonywane przez te niesamowite stworzenia są niesamowite, wyskoki osiągają wysokość ponad 6 metrów.  Ich delikatność i chęć do zabawy potrafią podbić serca wszystkich oglądających ten wspaniały pokaz.

Foki

Foka to zwierzę znane z akrobatyki, równowagi i uroku i takie wlaśnie są bez wątpienia Kalifornijskie lwy morskie. Te wesołe ssaki morskie doprowadzają do uśmiechu całą rodzinę, jest to pokaz pełen wdzięku z wielkim poczuciem humoru.
Basen przeznaczony dla lwów morskich jest skonstruowany w oparciu o nowoczesną architekturę, która pozwala cieszyć się wspaniałym widokiem na główny basen z 1,7 milionami litrów wody. Woda jest uzyskiwana bezpośrednio z oceanu z głębokości 65 metrów, co gwarantuje jej najwyższą możliwą jakość. Część boczna basenu jest przezroczysta dzięku czemu można podejrzeć podwodne zabawy fok. Pokazy są mieszanką gier, równowagi, baletu i wspaniałych wyskoków z wody.

Papugi

Papuga widnieje także w logo Loro Parku. Papugi mają też okazję do pokazania swoich umiejętności, jest to bardzo zabawny show, na którym można podziwiać ich piękno i inteligencję. Show z ponad 30 letnią tradycją, mieści się teraz w imponującym pałacu arabskim i może pomieścić do 600 osób. Papugi są bardzo zabawne i entuzjastycznie nastawione do widzów, ich wybryki i eskapady cieszą się dużym powodzeniem i nagradzane są dużymi owacjami, a najbardziej imponującym momentem jest zakończenie spektaklu, kiedy wszystkie papugi zaczynają latać nad głowami oglądających dotykając niemal czubków głów.

Planeta Pingwinów

Jak się okazuje nie wszystkie pingwiny żyją w zimnych miejscach. W "Planet Penguin" obserwować można gatunki żyjące w cieplejszych strefach planety - pingwiny Humboldta, które pochodzą z zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej.
Loro Parque odtworzył obszar, który jest dla pingwinów taki sam jak w ich naturalnym środowisku, istnieje ponad 50 gniazd w olbrzymich skałach doskonale nadających się do celów reprodukcyjnych. Temperatura wewnątrz pomieszczenia jest utrzymana na stałym poziomie 21 stopni C i 17 stopni C w wodzie.
Przechodząć przez tunel spotkamy się z jeszcze większą niespodzianką, żyją tu jedne z najbardziej wyjątkowych mieszkańców Loro Parque, pingwiny z Antarktydy. "Planet Penguin" jest największą repliką Antarktydy jaką kiedykolwiek zbudowano. Nie ma śniegu i lodu, ale jest tak samo zimno jak w naturalnych warunkach na Antarktyce, ok. 0 stopni C. Agregaty śnieżne produkują ok. 12 ton śniegu na dobę tak, że pingwiny czują się całkowicie jak w domu, zwłaszcza że temperatura wody utrzymuje się na poziomie 7 stopni C.


Rekinarium

Inauguracja wspaniałego Akwarium z rekinami odbyla się w 1992 roku. W sumie ok. 1.200.000 litrów wody, odwiedzający mają możliwość zwiedzania siedmiu różnych tematycznie wystaw, odtwarzających ekosystem w różnych częściach świata. Jednym z nich jest rafa koralowa, zbudowana z oryginalnych skał wulkanicznych przywiezionych z południowej części Teneryfy, które zostały pokryte żywymi koralowcami pochodzącymi z Indonezji. Jest to niesamowita mieszanka różnych organizmów wodnych, można zaobserwować różnego rodzaju kolorowe ryby, które pływają tam gdzie im się tylko podoba, są również afrykańskie pielęgnice, wyjątkowy gatunek ryb występujących wyłącznie w Tanganice i jeziorze Malawi, a także piranie.

 

Napisz opinię
Imię:


Twoja opinia: Uwaga: Nie używaj kodu HTML!

Ocena: Niezbyt dobry            Bardzo dobry

Enter the code in the box below:

Opublikowane na stronach internetowych www.TeneryfaWycieczki.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Obsługa klienta

Dodatki

Follow us in Facebook
payment