Espanol  Polski  English
Opinie
Teneryfa BOB Diving BOB Diving
1 out of 5 Stars!
Nie warte pieniędzy. Zero atrakcji pod wodą. Słaba widoczność.
Teneryfa Must Cat 4,5 godz. Must Cat 4,5 godz.
5 out of 5 Stars!
ja bylam jakies dwa tygdnie temu na tym rejsie, 3 gdzinnym, nie byl żółwi ale
Teneryfa Loro Park - Loro Parque Loro Park - Loro Parque
1 out of 5 Stars!
Zgadzam się z Andrzejem. 5 godzin to czas "na styk" z bieganiem pomie
Teneryfa Loro Park autobusem Loro Park autobusem
5 out of 5 Stars!
Bardzo serdecznie POLECAM!!! Solidnie i szybko a do tego duzo taniej. Bilety do
Teneryfa Loro Park autobusem Loro Park autobusem
1 out of 5 Stars!
Dziwna opinia bo ja byłem w Loro 5 godz i ledwo się wyrobiłem w czasie żeby
 
Organizatorzy
 
Rezerwacje
0 produktów
 
Turystyka.Favo.pl - Katalog stron turystycznch

Warszawa - Londyn
od 39€ -  

Warszawa - Madryt
od 71€ -  

Warszawa - Teneryfa
od 273€ -  

Teneryfa - Londyn
od 40€ -  

Teneryfa - Madryt
od 27€ -  

Londyn - Teneryfa
od 84€ -  

4 osoby - Laguna Park II
od 418,00€ - 7 dni

4 osoby - Paraiso Del Sol
od 682€ - 7 dni

4 osoby - Cordial Golf Plaza
od 454€ - 7 dni

4 osoby - Apt. Columbus
od 589€ - 7 dni

4 osoby - Playa La Arena
od 482,00€ - 7 dni

4 osoby - Parque Cristobal
od 812,84€ - 7 dni

Model        3 dni       7 dni

Ford Ka
EosCabrio

Kontakt

Skype +34 631 607060

Skype: Skype    Skype   

GG: Rozpocznij rozmowę GG

 
Promocje
 
 

Teneryfa co warto zobaczyć, co zwiedzać, Teneryfa ciekawe miejsca

Teneryfa wynajem samochodów

Dookoła niezwykle błękitny Ocean Atlantycki. Tak wyglądają z brzegu Wyspy Kanaryjskie, które są jedynym spotykanym w świecie archipelagiem, który posiada tak zróżnicowane dobra naturalne. Na wspomniane wyspy w niecałe trzy godziny można dostać się z Hiszpanii, a w niewiele ponad cztery godziny z innych państw europejskich. Dostanie się na Wyspy Kanajskie nie stanowi większego problemu z racji aż ośmiu lotnisk oraz wielu stałych połączeń na kontynent. Z racji infrastruktury nastawionej na turystykę możemy się spodziewać nowoczesnej bazy hotelowej, sal koncertowych, dyskotek, pubów i wielu innych atrakcji. Sprawnie działa komunikacja na linii wyspa - kontynent ułatwiając szybkie i wygodne dotarcie turystów w dowolne miejsce. Największą z archipelagu wysp jest oczywiście Teneryfa.

Teneryfa co warto zobaczyc

Teneryfa zwiedzanie, gdzie pojechać będąc na Teneryfie, jakie ciekawe miejsca odwiedzić, jak zaplanować pobyt na Teneryfie, wynająć auto czy pojechać na wycieczkę autobusem.
Chcąc poznać wyspę od strony kultury i zabytków nie można pominąć starówki w La Laguna, którą UNESCO wstawiło na listę Światowego Dziedzictwa. Równie godne oczu każdego turysty jest sala koncertowa Auditorio de Tenerife, która obfituje w pełen przepychu program muzyczno-taneczny różnych stylów i pochodzenia. Ta piękna i bardzo zróżnicowana pod każdym względem wyspa sprawia, że warto tutaj udać się na zasłużony urlop - Icod de los Vinos, La Orotava, La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Puerto de la Cruz, Garachico, Candelaria

Teneryfa ciekawe miejsca

Ciekawe miejsca jakie się tam znajdują pozwalają nam odkryć urokliwe krajobrazy oraz poczuć pełnią zmysłów to wyjątkowe miejsce. Warto uważnie obserwować otaczający nas tam krajobraz, bo jest on niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Na dodatek wszystko na tej wyspie jest podporządkowane tak, aby turyści czuli się tu jak w raju.

Teneryfa co zwiedzać

Myśląc jak zaplanować pobyt na Teneryfie to od samego początku mamy multum propozycji na wykorzystanie swojego urlopu w tym miejscu. Czekają tam na nas wspinaczki górskie, windsurfing - El Medano, jazda konna, wędkarstwo morskie i wiele temu podobnych form aktywnego wypoczynku - Masca, Góry Teno, Góry Anaga, wulkan Teide.
Nie można też w planach wypoczynku na Teneryfie pominąć wycieczek i wielu tego typu ofert. W końcu jest to też miejsce, gdzie znajduje się mnóstwo pól golfowych oraz portów dla luksusowych jachtów. Każdy kto tu zagości może się poddać niezwykłym zabiegom zdrowotnym i relaksującym w niezliczonych salonach urody. Przed każdym turystą ta wyspa odkryje również niezliczoną ilość knajpek gwarantujących niezapomniane doznania dla podniebienia.

Teneryfa Candelaria

Teneryfa CandelariaTeneryfa Candelaria - jedno z najważniejszych i najstarszych miast na Teneryfie. Położone nieopodal stolicy Santa Cruz de Tenerife. Usytuowane nad brzegiem Oceanu. Tu właśnie znajduje się najważniejszy ośrodek religijny z Bazyliką Nuestra Senora de Candelaria w której to znajduje sie Cudowna rzeżba Czarnej Madonny - Opiekunki Wysp Kanaryjskich. Na placu przed Bazyliką można podziwiać posągi dziewięciu króli (Mensei) starożytnych mieszkańców

Teneryfa Masca

Teneryfa MascaTeneryfa Masca - to wyjątkowe miasteczko jest stałym miejscem wizyt turystów z całego Świata. Maleńka wioska ukryta w wąwozie między górskimi szczytami była kiedyś siedzibą piratów. Miasteczko położone tak malowniczo w górach Teno na zawsze pozostanie w pamięci zwiedzających. W maleńkich sklepikach i barach można degustować i zakupić słynne miody z palmy i agawy oraz wyroby sztuki kanaryjskiej.

Teneryfa Góry Teno

Teneryfa Góry TenoTeneryfa Góry Teno - góry położone są na północno-zachodnim krańcu wyspy. Wije się tam droga wsród gór prowadząca do Maski - pirackiego miasteczka. Zbocza gór Teno porastają gigantyczne Agawy, Palmy kanaryjskie ,Tabajby i kaktusy. Wśród serpentyn drogi jest wiele tarasów widokowych, gdzie z wysokości ponad 1000 m npm. można podziwiać niezapomniane i zapierające dech w piersiach widoki. Przy dobrej widoczności można zobaczyć inne wyspy - La Gomera, La Palma i El Hierro.

Teneryfa Garachico

Teneryfa GarachicoTeneryfa Garachico - położone na północno-zachodnim krańcu wyspy.  Nazywane nie bez powodu "Pompejami Teneryfy". W przeszłości jeden z najważniejszych portów handlowych i ośrodek życia kulturalnego. Zniszczone w 1706 roku przez erupcję wulkanu Trevejo, pokryte zostało 3 metrową warstwą lawy. Miasteczko zostało odbudowane na zastygłej fali lawy. Obecnie można obejrzeć między innymi Castillo de San Miguel (Zamek Świętego Michała) przekształcony na swoistego

Teneryfa Icod de los Vinos

Teneryfa Icod de los VinosTeneryfa Icod de los Vinos - miasto to położone na północnym wybrzeżu Teneryfy słynne jest od wieków z rosnącego tam tysiącletniego smoczego drzewa "Drago"- świętego drzewa pradawnych mieszkańców wyspy - Guanczów. Jak wskazuje nazwa - w regionie Icod de los Vinos tłoczone jest od wieków wino między innymi słynna Malvasia, likier ze Smoczego Drzewa oraz inne alkochole. W mieście w bogatych winnicach można zakupić i degustować trunki

Teneryfa La Orotava

Teneryfa La OrotavaTeneryfa La Orotava - jest to wyjątkowej piękności miasto pełne zabytków, niespotykanych gdzie indziej kanaryjskich klimatów, zaskakujących załuków. La Orotawa jest słynna z wielu przyczyn. Właśnie tu w okresie Bożego Ciała na ulicach tka się dywany z kwiatów. Miejscowi artyści usypują na rynku olbrzymie obrazy z piasku wulkanicznego. W centrum miasta znajduje się Kościół Niepokalanego Poczęcia (Iglesia de la Concepcion)

Opublikowane na stronach internetowych www.TeneryfaWycieczki.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Obsługa klienta

Dodatki

Follow us in Facebook
payment