Espanol  Polski  English
Opinie
Teneryfa BOB Diving BOB Diving
1 out of 5 Stars!
Nie warte pieniędzy. Zero atrakcji pod wodą. Słaba widoczność.
Teneryfa Must Cat 4,5 godz. Must Cat 4,5 godz.
5 out of 5 Stars!
ja bylam jakies dwa tygdnie temu na tym rejsie, 3 gdzinnym, nie byl żółwi ale
Teneryfa Loro Park autobusem Loro Park autobusem
1 out of 5 Stars!
Dziwna opinia bo ja byłem w Loro 5 godz i ledwo się wyrobiłem w czasie żeby
Teneryfa Loro Park autobusem Loro Park autobusem
5 out of 5 Stars!
Bardzo serdecznie POLECAM!!! Solidnie i szybko a do tego duzo taniej. Bilety do
Teneryfa Twin Ticket - Siam Park i Loro Park Twin Ticket - Siam Park i Loro Park
5 out of 5 Stars!
Witam! Braliśmy Twin ticket. Zamówiliśmy prze stronę tydzień wcześniej. B
 
Organizatorzy
 
Rezerwacje
0 produktów
 
Turystyka.Favo.pl - Katalog stron turystycznch

Warszawa - Londyn
od 39€ -  

Warszawa - Madryt
od 71€ -  

Warszawa - Teneryfa
od 273€ -  

Teneryfa - Londyn
od 40€ -  

Teneryfa - Madryt
od 27€ -  

Londyn - Teneryfa
od 84€ -  

4 osoby - Laguna Park II
od 418,00€ - 7 dni

4 osoby - Paraiso Del Sol
od 682€ - 7 dni

4 osoby - Cordial Golf Plaza
od 454€ - 7 dni

4 osoby - Apt. Columbus
od 589€ - 7 dni

4 osoby - Playa La Arena
od 482,00€ - 7 dni

4 osoby - Parque Cristobal
od 812,84€ - 7 dni

Model        3 dni       7 dni

Ford Ka
EosCabrio

Kontakt

Skype +34 631 607060

Skype: Skype    Skype   

GG: Rozpocznij rozmowę GG

 
Promocje
 
 

Teneryfa przewodnik, atrakcje na teneryfie

Teneryfa wynajem samochodów

Teneryfa przewodnik, najciekawsze atrakcje na teneryfie, które warto odzwiedzić podczas pobytu na wyspie, opisy plaż na Teneryfie, opisy wycieczek na które warto sie wybrać, historia Teneryfy i Wysp Kanaryjskich.
 

Każdemu raz na jakiś czas przyda się chwila spokoju i wypoczynku. Jedną z propozycji wartych uwagi zwłaszcza w okresie zimowym jest Teneryfa. Ta wyspa należy do archipelagu Wysp Kanaryjskich. Charakteryzuje się tym, że przez cały rok nieprzerwanie świeci tam słońce. Na dodatek spora jej część jest pokryta plantacjami bananowymi.

W czasie kiedy u nas panuje sroga zima wyspa skąpana jest w słonecznej pogodzie. Jest to tym bardziej atrakcyjne, że w naszej części Europy panuje zima, a zatem nie dziwi, że zwiedzanie Teneryfy upodobali sobie w tym czasie właśnie mieszkańcy tej części Europy.
Większości Teneryfa kojarzy się tylko z leniuchowaniem na plaży, ale tak naprawdę warto poznać Teneryfę bliżej i bardziej produktywnie wykorzystać taki wyjazd. Mamy na tej wyspie sporo atrakcji począwszy od podziwiania wulkanicznych krajobrazów, wędrówek górskich, a kończąc na rejsach jachtami i windsurfingu.

 

Teneryfa zwiedzanie

Przeglądając przewodnik o Teneryfie warto zapoznać się z majestatycznym wulkanem Pico del Teide, który jest najwyższym szczytem na tej wyspie jak też najwyższym szczytem w Hiszpanii. U podnóży wulkanu Teide rozciąga się cudownie umiejscowiony park narodowy Las Canadas, ze swymi marsjańskimi widokami. Park ten jest pod ochroną i został wciągnięty na listę Unesco jako jedno z niewielu unikalnych punktów na naszej planecie.

Wyprawy po Teneryfie - sporo informacji o wypadach, na które się można wybrać w czasie swojego pobytu, które z nich są godne uwagi, na które warto pojechać. Teneryfa zaprasza do wszystkich swoich atrakcji znanych na całym świecie np: Loro Park, Parque las Aquilas, wulkan Teide czy Masca, ale także do tych mniej znanych, ale równie interesujących - góry Anaga, Teno, Punta Negra, Taganana, Icod de los Vinos, Barranco del Infierno, Garachico.

Teneryfa atrakcje

Oprócz wycieczek autobusowych Teneryfa oferuje także co niemiara innych atrakcji, jak choćby rejsy katamaranami do klifów Los Gigantes, wyprawy Jeepami po wyspie lub na bliską wyspę La Gomera, opcja uprawiania sportów wodnych, surfing w nabardziej wietrznym zaułku Teneryfy jakim jest El Medano i Playa la Tejita, gdzie organizowane są międzynarodowe mistrzostwa w windsurifngu.
Istnieje też niemało atrakcji dla entuzjastów nurkowania, Teneryfa ma u swoich wybrzeży dużo nadzwyczajnych punktów utworzonych dokładnie dla wielbicieli podwodnych przygód.

Teneryfa co zobaczyć
Teneryfa co zobaczyć
Teneryfa Plaże
Teneryfa Plaże
Opublikowane na stronach internetowych www.TeneryfaWycieczki.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Obsługa klienta

Dodatki

Follow us in Facebook
payment