Espanol  Polski  English
Opinie
Teneryfa Loro Park autobusem Loro Park autobusem
1 out of 5 Stars!
Dziwna opinia bo ja byłem w Loro 5 godz i ledwo się wyrobiłem w czasie żeby
Teneryfa Loro Park - Loro Parque Loro Park - Loro Parque
1 out of 5 Stars!
Zgadzam się z Andrzejem. 5 godzin to czas "na styk" z bieganiem pomie
Teneryfa BOB Diving BOB Diving
1 out of 5 Stars!
Nie warte pieniędzy. Zero atrakcji pod wodą. Słaba widoczność.
Teneryfa Twin Ticket - Siam Park i Loro Park Twin Ticket - Siam Park i Loro Park
5 out of 5 Stars!
Witam! Braliśmy Twin ticket. Zamówiliśmy prze stronę tydzień wcześniej. B
Teneryfa Must Cat 4,5 godz. Must Cat 4,5 godz.
5 out of 5 Stars!
ja bylam jakies dwa tygdnie temu na tym rejsie, 3 gdzinnym, nie byl żółwi ale
 
Organizatorzy
 
Rezerwacje
0 produktów
 
Turystyka.Favo.pl - Katalog stron turystycznch

Warszawa - Londyn
od 39€ -  

Warszawa - Madryt
od 71€ -  

Warszawa - Teneryfa
od 273€ -  

Teneryfa - Londyn
od 40€ -  

Teneryfa - Madryt
od 27€ -  

Londyn - Teneryfa
od 84€ -  

4 osoby - Laguna Park II
od 418,00€ - 7 dni

4 osoby - Paraiso Del Sol
od 682€ - 7 dni

4 osoby - Cordial Golf Plaza
od 454€ - 7 dni

4 osoby - Apt. Columbus
od 589€ - 7 dni

4 osoby - Playa La Arena
od 482,00€ - 7 dni

4 osoby - Parque Cristobal
od 812,84€ - 7 dni

Model        3 dni       7 dni

Ford Ka
EosCabrio

Kontakt

Skype +34 631 607060

Skype: Skype    Skype   

GG: Rozpocznij rozmowę GG

 
Promocje
 
 

Regulamin

Teneryfa wynajem samochodów
0000-00-00

1.1. Zarządzającym portalem Teneryfawycieczki.pl jest "TenerifeAllExcursiones"  z siedzibą w C.C. Carabelas, Local 5-B. 38660 Costa Adeje. Tenerife, zezw. nr. I-AV-0002059.1 w kooperacji z "Vajia SA" - nazwa handlowa, zarejestrowana w rejestrze handlowym pod num. C.I.F. A38075172, z siedzibą w Avenida Los Cristianos. 3, 38650, Arona, Tenerife(Canarias).

1.1.1. Teneryfawycieczki.pl działa tylko w charakterze agenta/pośrednika dla organizatorów wycieczek i firm będących właścicielami poszczególnych atrakcji turystycznych (sprzedaż biletów wstępu). Po dokonaniu rezerwacji wycieczki lub zakupieniu biletu wstępu, należy rozumieć, że nastąpiło zawarcie umowy bezpośrednio pomiędzy oraganizatorem wycieczki/atrakcji oraz osobą rezerwującą. Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na Państwa adres e-mail w ciągu 48 godzin po dokonaniu rezerwacji.

1.2. Portal umożliwia Państwu dokonywanie rezerwacji wycieczek turystycznych i biletów wstępu na atrakcje turystyczne, poprzez udostępnienie systemu rezerwacji internetowej on-line Teneryfawycieczki.pl.

1.3. Dokonanie rezerwacji może nastąpić również telefonicznie pod numerem wskazanym na stronie Portalu, poprzez kontakt e-mail, poprzez kontakt GG lub Skype, a także poprzez live chat GG.

1.4. Korzystając z Portalu akceptują Państwo określone warunki w niniejszym Regulaminie oraz ponoszą odpowiedzialność za własne czynności wynikające z korzystania z Portalu.

1.5. Korzystanie z Portalu możliwe jest tylko w swoim imieniu. Jeżeli czynią to Państwo w imieniu osoby trzeciej, znaczy to, że posiadają Państwo pełnomocnictwo ważne w świetle prawa. Za działanie bez ważnego pełnomocnictwa lub z przekroczeniem jego granic ponoszą Państwo pełną odpowiedzialność.

1.6. Dokonywanie zapytań o rezerwację z użyciem cudzego nazwiska lub fałszywego nazwiska niedopuszczalne jest bez ważnego pełnomocnictwa i zabronione poprzez powszechnie obowiązujące przepisy prawa obowiązujące w Polsce.

1.7. Teneryfawycieczki.pl nie udziela gwarancji, że korzystanie z Portalu będzie przebiegało bez żadnych wad, przerw, usterek, jak również, co do tego, że rezultat poszukiwań sprosta Państwa oczekiwaniom, co do merytorycznej zawartości, dokładności, czy przydatności uzyskanych na Portalu informacji.

1.8. Dokonanie rezerwacji wycieczki turystycznej lub biletu wstępu jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją zapisów niniejszego Regulaminu.

1.9. Teneryfawycieczki.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje, opisy i ceny imprez turystycznych, zamieszczanych przez organizatorów turystycznych na stronie Teneryfawycieczki.pl.

1.10. Cena zarezerwowanej wycieczki turystycznej/biletu wstępu obejmuje wszystkie składniki zawarte w opisie produktu.

1.11. Organizator wycieczki/właściciel atrakcji ma prawo do zmiany lub wycofania ze sprzedaży oferty już po dokonaniu rezerwacji. Rezerwacja taka zostanie anulowana bez ponoszenia przez Państwa jakichkolwiek kosztów. Teneryfawycieczki.pl nie ma wpływu na dokonywanie zmian, czy też wycofanie oferty przez danego Organizatora imprezy.

1.12. Każdy z Organizatorów wycieczek turystycznych zastrzega sobie prawo do zmiany ceny lub wycofanie oferty.

1.13. Ostateczna cena zakupu wycieczki turystycznej nie jest gwarantowana przez Teneryfawycieczki.pl w momencie dokonywania przez Państwa rezerwacji, aż do chwili uzyskania przez Teneryfawycieczki.pl ostatecznego i pełnego potwierdzenia Państwa rezerwacji od danego Organizatora.

1.14. Teneryfawycieczki.pl zastrzega sobie prawo do anulacji rezerwacji złożonej przez Państwa i pełnego zwrotu wpłaconej kwoty w sytuacji, gdy na skutek błędów technicznych w systemie rezerwacyjnym Teneryfawycieczki.pl zostały podane błędne ceny w opisie zarezerwowanej przez Państwa wycieczki turystycznej lub biletu wstępu.

1.15. Dokonanie anulacji rezerwacji po zakupie i opłaceniu wycieczki turystycznej możliwe jest wyłącznie z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Anulacja taka nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wpłacona kwota zostanie Państwu zwrócona w ciągu 24 godzin.

1.16. Anulowanie rezerwacji wycieczki turystycznej dopuszczalne jest wyłącznie poprzez wysłanie drogą elektroniczną zlecenia anulowania rezerwacji (podając nazwisko i numer rezerwacji) na adres: rezerwacje@Teneryfawycieczki.pl, albo telefonicznie pod numerem Tel: (+34) 697822755. Jeśli nie zostanie zachowany 24 godzinny okres wyprzedzenia anulowania rezerwacji wycieczki turystycznej wpłacona kwota nie może zostać zwrócona Państwu w żadnym wypadku. W ekstremalnych przypadkach, choroba, zdarzenia losowe etc oferujemy swoją pomoc w negocjowaniu zwrotu wpłaconej kwoty z organizatorem wycieczki jednak nie możemy zagwarantować, że wpłacona kwota zostanie Państwu zwrócona.

1.17. Teneryfawycieczki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w rezerwacji lub za anulowanie rezerwacji przez Organizatora danej wycieczki.

1.18. Informacje o ewentualnych zmianach w Państwa rezerwacji dokonanych przez Organizatora danej wycieczki, przesyłane będą przez Teneryfawycieczki.pl wyłącznie pod wskazany w formularzu adres e-mail lub będą przekazywane telefonicznie.

1.19. W przypadku, gdy nie są Państwo zadowoleni z odpowiedniego wykonania umowy przez Organizatora danej wycieczki turystycznej mają Państwo prawo do złożenia reklamacji w zakresie związanym z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umowy przez Organizatora zarezerwowanej w Teneryfawycieczki.pl wycieczki turystycznej.

1.20. Reklamacje należy składać w formie pisemnej pod rygorem nieważności na adres Organizatora danej wycieczki turystycznej.

1.21. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi świadczone przez Teneryfawycieczki.pl były najwyższej jakości. W przypadku niezadowolenia z powodu jakości obsługi w Teneryfawycieczki.pl mają Państwo również prawo do złożenia reklamacji.

1.22. Reklamacje związane z jakością obsługi przez Teneryfawycieczki.pl należy składać na adres:  rezerwacje@Teneryfawycieczki.pl . Reklamacje Teneryfawycieczki.pl rozpatruje w terminie 14 dni od momentu ich otrzymania.

1.23. Prawidłowo złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: oznaczenie Usługobiorcy (imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, telefon kontaktowy), dokładny opis reklamowanego faktu lub usługi. Reklamacje, które nie będą zawierały wskazanych danych pozostaną nie rozpatrywane.


 
Płatność

2.1. Płatności można dokonać tylko na miejscu, będąc już na miejscu, w swoim hotelu poprzez karty kredytowe lub debetowe lub gotówką. Płatność może być dokonana tylko w walucie "euro". Wszystkie transakcje kartą kredytową lub debetową wiążą się z dodatkowym obciążeniem transakcji w wysokości 2% wartości transakcji.
 
Zmiany w wycieczce lub atrakcji

3.1. Dokładamy wszelkich starań, aby opis każdej zorganizowanej wycieczki lub atrakcji był na bieżąco uzupełniany i zgodny ze stanem faktycznym. Każdy opis oparty jest na danych i informcjach dostarczonych przez organizatora/wlaściciela atrakcji.

3.2. Organizator wycieczki/właściciel atrakcji może unieważnić lub zmienić swoją ofertę według własnego uznania z wielu powodów w tym, jeśli uzna, że może wystąpić zagrożenie komfortu, zdrowia lub bezpieczeństwa lub w przypadku niewystarczającej liczby zarezerwowanych miejsc na daną wycieczkę. W takim przypadku klient otrzymuje jedynie zwrot ceny zapłaconej za wycieczkę / atrakcję.
 
Reklamacje

4.1. Problemy występują bardzo rzadko, jeśli jednak takie wystąpią to należy wziąć pod uwagę, że Teneryfawycieczki.pl działa wyłącznie w charakterze pełnomocnika/pośrednika w imieniu organizatorów wycieczek/właścicieli atrakcji. Każdy problem wynikający z nieprawidłowego wykonania usługi(w tym zarzut naruszenia umowy lub zaniedbania) powinien być skierowany bezpośrednio do organizatora/właściciela atrakcji. Teneryfawycieczki.pl zrobi wszytko, aby pomóc w rozwiązaniu problemu, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z wykonywaniem tej usługi.

4.2. W przypadku reklamacji, należy natychmiast zgłosić problem bezpośrednio do oraganizatora wycieczki/właściciela atrakcji w momencie jego zaistnienia. Teneryfawycieczki.pl zrobi wszystko, aby problem został rozwiązany i skarga została załatwiona w sposób satysfakcjonujący klienta.

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt:

info@teneryfawycieczki.pl

lub tel. +34 631 60 70 60

5.1. W sprawach nieuregulowanych przez postanowienia niniejszego Regulaminu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

5.2. Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez Teneryfawycieczki.pl rozstrzygane są przez sądy właściwe miejscowo dla siedziby Teneryfawycieczki.pl.

5.3. Teneryfawycieczki.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe po stronie osób korzystających z usług świadczonych przez Teneryfawycieczki.pl, wynikające z faktu nie odbycia się wycieczki w przypadku występowania siły wyższej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

5.4. Korzystając z usług świadczonych przez Teneryfawycieczki.pl oświadczają Państwo, że wszystkie postanowienia niniejszego Regulaminu są dla Państwa jasne i zrozumiałe i akceptują Państwo wszystkie postanowienia niniejszego Regulaminu bez zastrzeżeń.

 

Opublikowane na stronach internetowych www.TeneryfaWycieczki.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Obsługa klienta

Dodatki

Follow us in Facebook
payment