Espanol  Polski  English
Opinie
Teneryfa Must Cat 4,5 godz. Must Cat 4,5 godz.
5 out of 5 Stars!
ja bylam jakies dwa tygdnie temu na tym rejsie, 3 gdzinnym, nie byl żółwi ale
Teneryfa BOB Diving BOB Diving
1 out of 5 Stars!
Nie warte pieniędzy. Zero atrakcji pod wodą. Słaba widoczność.
Teneryfa Loro Park autobusem Loro Park autobusem
1 out of 5 Stars!
Dziwna opinia bo ja byłem w Loro 5 godz i ledwo się wyrobiłem w czasie żeby
Teneryfa Loro Park - Loro Parque Loro Park - Loro Parque
1 out of 5 Stars!
Zgadzam się z Andrzejem. 5 godzin to czas "na styk" z bieganiem pomie
Teneryfa Must Cat 4,5 godz. Must Cat 4,5 godz.
5 out of 5 Stars!
polecam, polecam, polecam!!!!! :) :) :) :) :) :) wycieczke katamaranem MUST CA
 
Organizatorzy
 
Rezerwacje
0 produktów
 
Turystyka.Favo.pl - Katalog stron turystycznch

Warszawa - Londyn
od 39€ -  

Warszawa - Madryt
od 71€ -  

Warszawa - Teneryfa
od 273€ -  

Teneryfa - Londyn
od 40€ -  

Teneryfa - Madryt
od 27€ -  

Londyn - Teneryfa
od 84€ -  

4 osoby - Laguna Park II
od 418,00€ - 7 dni

4 osoby - Paraiso Del Sol
od 682€ - 7 dni

4 osoby - Cordial Golf Plaza
od 454€ - 7 dni

4 osoby - Apt. Columbus
od 589€ - 7 dni

4 osoby - Playa La Arena
od 482,00€ - 7 dni

4 osoby - Parque Cristobal
od 812,84€ - 7 dni

Model        3 dni       7 dni

Ford Ka
EosCabrio

Kontakt

Skype +34 631 607060

Skype: Skype    Skype   

GG: Rozpocznij rozmowę GG

 
Promocje
 
 

Zasady rezerwacji

Teneryfa wynajem samochodów
2011-06-21

 

Dokonanie rezerwacji

Zarezerwowanie wycieczki turystycznej lub biletu wstępu może odbyć się poprzez:

Kontakt telefoniczny, kontakt mailowy, kontakt Skype, kontakt GG lub livechat GG:

- tel. +34 631 60 70 60

- info @ teneryfawycieczki.pl

- Skype "Teneryfawycieczki"

- GG "11903514"

Po uzyskaniu połączenia podajecie Państwo nformacje dotyczące wybranych produktów. Konsultant potwierdza dostępność miejsc i weryfikuje ostateczną cenę wybranych przez Państwa produktów lub przedstawia Państwu najlepsze oferty odpowiadające podanym preferencjom. Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu pełnej ceny produktów u organizatorów kontaktujemy się bezpośrednio z Państwem na jeden z możliwych sposobów (poprzez adres e-mail wskazany przez Państwa w Formularzu lub telefonicznie).

Po potwierdzeniu chęci zarezerwowania produktów przesłane zostanie do Państwa (na podany adres e-mail) potwierdzenie rezerwacji zawierające wszystkie niezbędne dane wraz z danymi dotyczącymi daty i godzin dostarczenia zamówionych produktów do Państwa hotelu.

Płatności dokonujecie Państwo będąc już na miejscu w swoim hotelu na Teneryfie. Płatności można dokonać gotówką lub przy pomocy karty kredytowej lub debetowej. Płatność może być dokonana tylko w walucie "euro". Wszystkie transakcje kartą kredytową lub debetową wiążą się z dodatkowym obciążeniem transakcji w wysokości 2% wartości transakcji.Internet

Korzystając z wyszukiwarki internetowej wybieracie Państwo interesującą Was wycieczkę lub bilet.

Po dokładnym zapoznaniu się z opisem wycieczki i jej ceną wybieracie Państwo ilość uczestników, a następnie klikacie Państwo na przycisk "Dodaj do rezerwacji". Dodany produkt pokaże się w module "Rezerwacje" znajdującym się w prawym górnym rogu strony.

Jeśli zachcecie Państwo wybrać kolejny produkt należy postąpić podobnie, wybrać wycieczkę lub bilet i kliknąć na przycisk "Dodaj do rezerwacji". Wszystkie wybrane produkty będą widoczne w module "Rezerwacje".

Aby sprawdzić lub skorygować swój wybór w module "Rezerwacje" należy kliknąć na przycisk "Pokaż", po kliknięciu którego ukażą się wszystkie wybrane przez Państwa produkty.

Po sprawdzeniu i ewentualnym skorygowaniu wyboru należy kliknąć na przycisk "Zamów", po kliknięciu którego przeniesieni zostaniecie Państwo do formularza rezerwacji. Jeśli nie jesteście Państwo zarejestrowani w naszym systemie to można zarejestrować się wybierając opcję "Zarejestruj się" i kliknąć w przycisk "Kontynuuj"

Jeśli jesteście już Państwo zarejestrowani, wystarczy podać swoje dane logowania, kliknąć w przycisk "Zaloguj" i zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę swojego konta, na której można kontynuować rezerwację produktów.

Aby dokonać rezerwacji produktów nie jest konieczna rejestracja w naszym systemie, można także zarezerwować produkt jako gość po jednorazowym podaniu wymaganych danych.

W następnym kroku należy podać i wybrać wymagane dane:

- adres dostarczenia zarezerwowanych produktów(hotel w którym będziecie Państwo mieszkali na Teneryfie)

- datę dostarczenia

- datę zarezerwowanej imprezy lub imprez

Po wpisaniu wymaganych danych należy kliknąć na przycisk "Kontynuuj"


W następnym kroku pokazuje się strona zawierająca informacje o Państwa zamówieniu. Jeśli wszystkie dane zgadzają się z Państwa zamówieniem należy zapaznać się z Regulaminem i zaznaczyć opcję "Przeczytałem i zgadzam się z Regulaminem", a następnie klinąć na przycisk "Kontynuuj". Jeśli posiadacie Państwo kod dyskontowy można go użyć wpisująć go w pole "Kupon" i kliknąć na przycisk "Dodaj kupon". Jesli nie posiadacie Państwo kodu dyskontowego pole to należy pozostawić puste.

Kolejnym krokiem jest zapoznanie się ze szczególami Państwa zamówienia i potwierdzenie zamówienia klikając na przycisk "Potwierdzenie zamówienia".

Po potwierdzeniu zamówienia pokaże się strona informacyjna o przyjęciu Państwa rezerwacji.
Zamówienie jest jedynie wstępną, niezobowiązującą rezerwacją, nie jest to oferta w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Po sprawdzeniu dostępności miejsc oraz po ostatecznym potwierdzeniu pełnej ceny zamówionych produktów kontaktujemy się z Państwem (poprzez adres e-mail wskazany przez Państwa w Formularzu lub telefonicznie).

Po potwierdzeniu chęci dokonania rezerwacji zamówionych produktów przesłany zostanie do Państwa mail potwierdzający złożenie zamówienia wraz z danymi dotyczącymi daty i godzin dostarczenia zamówionych produktów do Państwa hotelu.

Płatności

Płatności dokonujecie Państwo będąc już na miejscu w swoim hotelu na Teneryfie. Płatności można dokonać gotówką lub przy pomocy karty kredytowej lub debetowej. Płatność może być dokonana tylko w walucie "euro". Wszystkie transakcje kartą kredytową lub debetową wiążą się z dodatkowym obciążeniem transakcji w wysokości 2% wartości transakcji.

Opublikowane na stronach internetowych www.TeneryfaWycieczki.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Obsługa klienta

Dodatki

Follow us in Facebook
payment